Результати поіменного голосування 15 позачергової сесії 7 скликання від 27 грудня 2016 року

Результати поіменного голосування 15  позачергової сесії  7 скликання від 27 грудня 2016 року.

П  о  р  я  д  о  к     д  е  н  н  и  й :

1. Про внесення змін до бюджету Гвардійської сільської ради на 2017 рік.

/Інформація начальника фінансового відділу Шаргали О. О./

2.  Про підписання Угоди на передачу субвенції із бюджету Гвардійської сільської ради районному бюджету Хмельницького району.

/Інформація сільського голови Нетреби Т. В./

3. Про підписання Угоди на передачу субвенції із бюджету Гвардійської сільської ради районному бюджету Хмельницького району.

/Інформація сільського голови Нетреби Т. В./

4.  Про підписання Угоди на передачу субвенції із бюджету Гвардійської сільської ради районному бюджету Хмельницького району.

/ Інформація сільського голови Нетреби Т. В./

5. Про  підписання Угоди на передачу субвенції із бюджету Гвардійської сільської ради районному бюджету  Чорноострівської селищної ради

6. Різне.

Завантажити повну версію для читання.