Перші вибори старост Гвардійської сільської об’єднаної територіальної громади та проміжні вибори депутатів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області 14 травня 2017року

Дата: 20.04.2017 15:54

Перші вибори старост Гвардійської сільської об'єднаної територіальнлї громади та проміжні вибори депутатів Гвардійської сільської ради Хмельницького районну,Хмельницької області 14 травня 2017 року.

село Гвардійське

«15»квітня 2017 року                                                                   №8

Про реєстрацію           кандидатами на посаду старости

Розглянувши надані до Гвардійської сільської виборчої комісії Хмельницького району Хмельницької області документи від кандидатів на посаду старостів на перших виборах старостів Гвардійської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області, Гвардійська сільська виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори», а тому керуючись ст. ст. 10, 35, 40, 43 Закону України «Про місцеві вибори», Гвардійська сільська виборча комісія Хмельницького району Хмельницької області постановляє: 1. Зареєструвати наступних осіб кандидатами на посаду старости на перших виборах старостів Гвардійської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області у відповідному одномандатному виборчому окрузі:

Гальміз Надія Іванівна

ОВО №1 (с. Гелетинці)

Дуна Валентина Василівна

ОВО №2

(село Жучківці,

село Олешківці)

Шевчук Ганна Сергіївна

ОВО №3 (село Райківці)

Плекан Лариса Євгенівна

ОВО №4 (село Чабани, село Данюки,

село Хоминці)

1. Копію даної постанови та належним чином оформлене посвідчення видати зареєстрованим кандидатам.

Голова виборчої комісії       ________________ М.П.Коваль

село Гвардійське

«15»квітня 2017 року                                                                   №9

Про реєстрацію кандидатів у депутати, які балотуються в