Про місцеві податки та збори на території Гвардійської сільської ради на 2017 рік.

Дата: 06.03.2017 16:37

Про місцеві податки та збори  на території Гвардійської сільської ради на 2017 рік.

Рішення сімнадцятої сесіїсільської ради.

Гвардійська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області

сімнадцятої сесії сільської ради /7 скликання/ село Гвардійське

03 березня 2017 року

Про внесення змін до рішення № 9 від 24.09.2016 року «Про місцеві податки та збори на території Гвардійської сільської ради на 2017 рік»

Керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», сільська рада

вирішила:

1.       Внести зміни до Додатку 2 «Встановлення ставок єдиного податку» рішення Гвардійської сільської ради № 9 від 24 червня 2016 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Гвардійської сільської ради на 2017 рік», а саме:

1.1В пункті 9 Додатку 2 слова «Ставки земельного податку» змінити на слова «Ставки єдиного податку».

1.2  В абзаці 2 пункту 9 Додатку 2 слова «мінімальна заробітної плати» змінити на слова «прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року»

1.3  В абзаці 3 пункту 9 Додатку 2 цифри «20» змінити на цифри «10».

2.       Встановити, що інші положення Додатку 1 та Додатку 2 до рішення Гвардійської сільської ради № 9 від 24 червня 2016 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Гвардійської сільської ради на 2017 рік», до яких не внесені зміни цим рішенням залишаються чинними.

3.       Секретарю сільської ради Сарафін Ірині Василівні дане рішення до 20 березня 2017 року оприлюднити на дошках оголошень та інформації.

4.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова - Гнап Т. М.).

Сільський голова                                           Т.В.Нетреба