Про громадські слухання

Гвардійська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань генеральних планів Гвардійської сільської ради: сіл Жучківці та Олешківці Хмельницького району Хмельницької області в приміщенні будинку культури за адресою: с. Жучківці, вул. Центральна, 12, о 10:00 28.08. 2017 року.

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та рішення №39 від 07.02.2017 шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання Гвардійська сільська рада уклала договір з ТОВ "Кайлас-К" про виконання робіт з розроблення генеральних планів сіл Жучківці та Олешківці.

Пропозиції та зауваження громадян по розробленню генерального плану населеного пункту можна надавати у письмовій формі протягом 30 днів з часу проведення громадських слухань до приймальні Гвардійської сільської ради.