Про проведення громадських слухань сіл Чабани,Данюки,Хомівці.

Гвардійська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань генеральних планів Гвардійської сільської ради: сіл Чабани, Данюки, Хомівці Хмельницького району Хмельницької області в приміщенні будинку культури за адресою: с. Чабани, вул. Центральна, 11, о 11:00 01.08. 2017 року.

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та рішення №39 від 07.02.2017 шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання Гвардійська сільська рада уклала договір з ТОВ "Кайлас-К" про виконання робіт з розроблення генеральних планів сіл Чабани, Данюки, Хомівці.

Пропозиції та зауваження громадян по розробленню генерального плану населеного пункту можна надавати у письмовій формі протягом 30 днів з часу проведення громадських слухань до приймальні Гвардійської сільської ради.