Про місцеві податки та збори на території Гвардійської сільської ради на 2018 рік

Про місцеві податки та збори  на території Гвардійської сільської ради на 2018 р.

У  К  Р  А  Ї  Н  А

Гвардійська  сільська  рада

Хмельницького  району  Хмельницької  області

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

дев’ятнадцятої  сесії  сільської  ради

/7  скликання/

село  Гвардійське

20 червня  2017 року                                                                                        5

Про місцеві податки та збори на території

Гвардійської сільської ради на 2018 рік

Керуючись статтями 10, 12, розділом ХІІ Податкового кодексу України, сільська рада,

в и р і ш и л а:

1. Встановити у 2018 році на території Гвардійської сільської ради такі місцеві податки і збори та збори і затвердити їх ставки:
    1. Податок на майно (Додаток № 1), який складається з:
      1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Розділ 1);
      2. Транспортного податку (Розділ 2);
      3. Плати за землю (Розділ 3)
      4. Єдиний податок (Додаток № 2).
  1. Встановити у 2018 році на території Гвардійської сільської ради такі місцеві  збори (Додаток № 3) і затвердити їх ставки:
    1. Туристичний збір (Розділ 1).

3.    Вважати Додатки № 1, № 2, № 3 невід’ємною частиною цього рішення.

1. ішення оприлюднити на офіційному сайті Гвардійської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Сарафін І.В. та постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку – голова Гнап Т.М.

Сільський голова                                                                                        Т.В. Нетреба