Відповідь на запит від ГО "Корупція СТОП"

Дата: 13.08.2019 15:44
Кількість переглядів: 19

На Ваш запит на інформацію, який надійшов до Гвардійської сільської ради з Хмельницької районної державної адміністрації, повідомляємо наступне.

Сільською радою не приймалися рішення щодо затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на цілодобових автостоянках. Також на території населених пунктів ради відсутні спеціально відведені автостоянки та паркувальні майданчики. Збір за місця для паркування до місцевого бюджету не сплачується.

Крім того, повідомляємо, що спеціально відведені автостоянки та паркувальні майданчики, побудовані за рахунок місцевого бюджету відсутні.

На території населених пунктів сільської ради правила щодо відповідальності за збереження транспортного засобу не встановлювалися.

На даний час, вживаються заходи щодо розробки проектів рішень в частині формування земельних ділянок для створення спеціально відведених автостоянок та паркувальних майданчиків.