11 Листопада, 2019 р., 13:13
   В. о. начальника Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Марія Омельян, та керівники підрозділів служби Леонід Комащук та Михайло Горбатенко провели нараду - семінар з працівниками харчоблоків закладів освіти Гвардійської ОТГ.
18 Вересня, 2019 р., 09:09
   В закладах освіти Гвардійської ОТГ відбувся День фізичної культури і спорту. Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає усіх прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.
03 Вересня, 2019 р., 18:07
   03 вересня 2019 року представниками Хмельницького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області проведено робочу зустріч  та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо виконання норм Податкового кодексу України, зокрема, декларування доходів громадян, які обробляють земельні частки (паї) самостійно (одноосібники) та фізичні особи, які мають у власності сільськогосподарську техніку (трактори та інше).
03 Вересня, 2019 р., 15:41
Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання В закладах освіти Гвардійської ОТГ, відбулись урочистості з нагоди початку навчального року !!!
28 Серпня, 2019 р., 11:53
Прапор звивається стрімко у вись Синьо-жовтим мереживом долі, В ньому мрії одвічні сплелись, В ньому щедрості неба і поля. Прапор Вкраїнський, вклонімось йому. Доторкнімося спрагло вустами, Пригорнім золотаву канву, Щоб історії гомін був з нами. В закладах освіти та культури Гвардійської ОТГ, відбулись урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України !!!
23 Серпня, 2019 р., 13:22
Відповідно до Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році 29 серпня 2019 року з 10.00 до 12.00 години буде проведено комплексну перевірку системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням електросирен.
23 Серпня, 2019 р., 13:10
Майже 900 учасників АТО (ООС) скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості
13 Серпня, 2019 р., 15:07
За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості
08 Серпня, 2019 р., 14:20
   У січні-липні 2019 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися  25,3 тис. безробітних громадян.
05 Серпня, 2019 р., 13:36
За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області