Про проведення громадських слухань сіл Чабани,Данюки,Хомівці.

Оголошенняhttps://rada.info/upload/users_files/04403673/36d9a8c5b8b95a71ad51888d1eeb538e.docx

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану територіїдля будівництва і обслуговування амбулаторії загальної практики-сімейної медицини орієнтовною площею 3078кв.м., яка розташована по вул. Лісова,32/1 в с. Гвардійське району Хмельницької області.

Замовником даної містобудівної документації є Гвардійська сільська рада  Хмельницької області.

Розробником вищевказаної містобудівної документації є ПП «Крок Центр».

Ознайомитись з проектом Детального плану території та надати пропозиції (зауваження) можливо з дати виходу повідомлення до дня проведення громадського обговорення.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 14 серпня 2018 року с.Гвардійське Хмельницькго району Хмельницької області.

Місце проведення: Приміщенні сільської ради с.Гвардійське.

Початок о 1000.

Гвардійська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань генеральних планів Гвардійської сільської ради: сіл Чабани, Данюки, Хомівці Хмельницького району Хмельницької області в приміщенні будинку культури за адресою: с. Чабани, вул. Центральна, 11, о 11:00 01.08. 2017 року.

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та рішення №39 від 07.02.2017 шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання Гвардійська сільська рада уклала договір з ТОВ "Кайлас-К" про виконання робіт з розроблення генеральних планів сіл Чабани, Данюки, Хомівці.

Пропозиції та зауваження громадян по розробленню генерального плану населеного пункту можна надавати у письмовій формі протягом 30 днів з часу проведення громадських слухань до приймальні Гвардійської сільської ради.