Гвардійська громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Протокол засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

Протокол №3 засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

Протокол №2 засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

Протокол №5 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

Протокол №4 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

Протокол №3 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради             

Протокол №2 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

 

 Протокол №1

засідання комісії ТЕБ та НС Гвардійської сільської ради

                                          

           17  березня  2020 року        село Гвардійське                            

 

Головує

Нетреба Т.В. – сільський голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

 

Присутні

Члени комісії ТЕБ та НС за списком (20 осіб), присутні (15 осіб)

 

 

           Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», враховуючи Розпорядження Голови Хмельницької ОДА № 244/2020-р від 11.03.2020 року, Розпорядження Голови Хмельницької ОДА № 252/2020-р від 13.03.2020 року, Протокол №2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Протокол №3 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Протокол №3 засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації, Протокол №1 засідання тимчасової протиепідемічної комісії (оперативного штабу) щодо запобігання занесенню та поширенню на території Гвардійської сільської ради (ОТГ) гострої респіраторної хвороби,спричиненої вірусом коронавірусу 2019-nCoV та з метою запобігання поширенню на території Гвардійської сільської ради коронавірусу  COVID-19,

 

Розглянувши питання порядку денного:

 

 1. Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та про організаційні заходи в умовах карантину на території Гвардійської сільської ради та про стан епідемічної ситуації на території Гвардійської сільської ради.

 

                                                              Комісія вирішила:

 

 1. Інформацію про стан епідемічної ситуації на території Гвардійської сільської ради, спричиненої коронавірусом  COVID-19,  взяти до відома.
 2. Керівнику органу місцевого самоврядування та керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності забезпечити неухильне виконання  протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19 .

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Секретарю сільської ради та старостам провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій щодо можливості проведення служб, мес та служінь у максимально дистанційних варіантах та забезпечення виконання постанови КМУ від 11 березня 2020 року №221.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Керівникам, які здійснюють перевезення населення на території Гвардійської сільської ради та директорам навчальних закладів вжити невідкладних засобів, які визначенні місцевим планом, щодо забезпечення проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах приміського сполучення та шкільних автобусів.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Секретарю та керуючій справами Гвардійської сільської ради посилити інформаційно-розяснювальну роботу з населенням територіальної громади щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Сільському голові, заступникам та сектору освіти, молоді та спорту, культури та туризму:

5.1 Максимально обмежити:

- пересування населення між населеними пунктами, а також перебування в громадських місцях без крайньої потреби;

- скасувати проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон до стабілізації ситуації.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Сільському голові, заступникам та виконавчому комітету:
 • скасувати або максимально перевести телефонний режим або режим відеоконференцій усіх нарадчих заходів та засідань (за винятком виключних випадків);
 • скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Керуючій справами Загурській О.В., старостам сіл Дуні В.В., Гальміз Н.І., Плекан Л.Є. та Шевчук Г.С., через офіційний сайт сільської ради, довести до населення територіальної громади інформацію щодо максимального обмеження фізичних контактів з особами та проведення профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику та регіони нашої держави, в яких зафіксовано випадки захворювань на корановірус COVID-19.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, які проводять свою діяльність на території Гвардійської сільської ради терміново вводити запобіжні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, а саме:
 • запровадити щоденний температурний скринінг персоналу;
 •  негайно відправляти  додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань, з послідуючим обов’язковим повідомленням місцевих лікувальних закладів та структурних підрозділів, а також ограни місцевого самоврядування;
 • передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень;
 • розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предмета  першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків, інформацію надавати соціальним працівникам сільської ради;
 • здійснювати дезінфекційні заходи.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій, швейних цехів, фізичним особам підприємцям та старостам сіл громади Дуні В.В., Гальміз Н.І., плекан Л.Є та Шевчук Г.С. посилити та продовжити проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням громади щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією на предмет не поширення хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Секретарю сільської ради Сарафін І.В., керуючій справами Загурській О.В. та старостам сіл Дуні В.В., Гальміз Н.І., Плекан Л.Є. та Шевчук Г.С. довести до відома населення, керівників установ, приватних підприємців інформацію, які міститься у даному рішенні, в тому числі шляхом направлення відповідних листів.

Термін: до 18.03.2020 року

 1. Завідуючій сектору освіти молоді та спорту, культури та туризму Гвардійської сільської ради Кондратенко Л.В.
 • організувати переведення усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання;
 • продовжити виконання в усіх навчальних закладах (дошкільних, шкільних та позашкільних) карантинних заходів у частині відвідування закладів освіти її здобувачами що тривають по всій території України з 12 березня по 03 квітня 2020 року;
 • продовжити в закладах освіти проведення дезінфікуючих заходів.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. З 17 березня 2020 року до особливого розпорядження сільського голови та скасування карантинних обмежувальних заходів, керівникам закладів, підприємств та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, а також закладів громадського харчування, ресторанів, готелів, барів, кафе, усіх магазинів, крім продуктових та аптек, роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень які знаходяться на території Гвардійської сільської ради (територіальної громади). Робота вказаних об’єктів здійснюється за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Керівникам, які здійснюють підприємницьку діяльність в орендованих приміщеннях універмагу «Подолянка», які знаходяться на території Гвардійської сільської ради (територіальної громади) тимчасово на період проведення карантинних заходів зупинити роботу, крім відділу ритуальних послуг та ветеринарної аптеки, та розмістити свої контактні номери телефону на дошці оголошень універмагу «Подолянка» для надання послуг в разі необхідності. Однак при обслуговуванні населення не допускати в приміщеннях скупчень людей шляхом обмеження одночасного перебування у закладах не більше, як 10 осіб в марлевих пов’язках.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Населенню територіальної громади заборонити проведення поминальних обідів та інші масових заходів, в яких бере участь більше як 10 осіб.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину

 1. Керівникам магазинів групи продовольчих товарів, незалежно від форм власності та підпорядкування, які знаходяться на території Гвардійської сільської ради (територіальної громади), здійснювати підприємницьку діяльність з присутністю не більше 10 осіб в приміщенні магазину.

Термін: постійно, до закінчення дій карантину    

 1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Сільський голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС                                               

Тетяна НЕТРЕБА

 

 

 

Заступник сільського голови, секретар комісії з питань ТЕБ та НС

Богдан ГУЛЬКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь