До відома громадян

04 Квітня, 2024 р., 10:35
                                Шановні жителі Гвардійської територіальної  громади!
12 Березня, 2024 р., 16:35
    Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області, створення ефективного контролю за станом здоров’я тварин, ранню діагностику, лікування та профілактику інфекційних, внутрішніх незаразних, акушерських, гінекологічних і хірургічних захворювань тварин, з метою якісної організації протиепізоотичних заходів спеціалістами Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 15 березня 2024 року проводиться комплекс обов’язкових протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально- профілактичних заходів.
07 Березня, 2024 р., 11:13
      Гвардійська сільська рада повідомляє, що 08.03.2024 року о 10 годині в приміщенні Гвардійської сільської ради відбудеться робоча зустріч фахівців  Державної податкової служби України у  Хмельницькій області, працівників  фінансового відділу Гвардійської сільської ради з  жителями громади  з питань  щодо нарахування та сплати податків та зборів, декларування доходів  в умовах воєнного стану, т.ін.
06 Березня, 2024 р., 13:06
      Інформація для внутрішньопереміщених осіб, які проживають на території Гвардійської громади про перелік документів та порядок їх подачі для призначення допомоги на проживання.
08 Лютого, 2024 р., 15:21
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів