До відома громадян

До відома громадян. Відповідальність за порушення правил карантину.

Куди потрібно звернутися для отримання  разової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня 2020 року.

З Інвестиційним атласом надрокористувача можна ознайомитися на веб-сайті Державної служби геології та надр України за посиланням http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/

25 Березня, 2020 р., 14:17
   Кабінет міністрів схвалив запровадження режиму надзвичайної ситуації по всій Україні на 30 днів, ідеться на сайті BBC Україна.

23 Березня, 2020 р., 14:54
Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

20 Березня, 2020 р., 12:12
До відома громадян, керівникам підприємств, установ та органіізацій, усім тим кого стосується.

18 Березня, 2020 р., 13:48
Агітматеріали про коронавірус
16 Березня, 2020 р., 09:54

04 Березня, 2020 р., 09:14
   Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області буде проводити виїзний прийом громадян 10 березня 2020 року з 10.30 до 13.00 за адресою: с.Гвардійське, вул. Соборна, буд. 46 (будинок культури с.Гвардійське).

02 Березня, 2020 р., 13:25
Заходи профілактики щодо розповсюдження коронавірусної інфекції

20 Лютого, 2020 р., 15:04
   Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації доводить до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №497 від 12 липня 2017 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» а також до , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057  постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління  соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.