До відома громадян

21 Січня, 2022 р., 14:56
Про підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи з  01.01.2022

14 Грудня, 2021 р., 09:15
Про подання до органів Державної податкової служби відомостей

23 Листопада, 2021 р., 11:46
На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» повідомляємо військовозобов’язаних учасників бойових дій, інвалідів війни, ветеранів військової служби та осіб які отримують пенсію у разі втрати годувальника, з’явитися згідно графіку з наступними документами до Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

19 Листопада, 2021 р., 13:31
   13-14 листопада 2021 року  в селах Гелетинці,  Хоминці, Чабани та Данюки відбулося громадське обговорення кандидатури старости Гелетинецького старостинського округу. Проведено опитування жителів сіл, за результатами яких в підтримку кандидатури Гальміз Надії Іванівни на посаду старости даного округу зібрано 186 підписів.

11 Листопада, 2021 р., 13:25
   З 15.11.2021 р. по 15.12.2021р. в селі Гелетинці Хмельницького району Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту "Детального плану території під розташування базової станції стільникового зв'язку ПрАТ " Київстар" за межами с. Гелетинці на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області", розробником якого є Фізична особа - підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна м. Хмельницький.
04 Листопада, 2021 р., 15:34
   Платформа Центрів Дія призначена для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у ЦНАП.