До відома громадян

07 Червня, 2021 р., 15:14
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

03 Червня, 2021 р., 14:34
Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам
21 Травня, 2021 р., 14:00
   До відома населеня, з 22.05.2021 по 24.05.2021 на полях, що знаходяться на території Гвардійської сільської ради буде проводитись оприскування посівів соняшника (гербіцид "Челендж") на території сіл Гвардійське, Райківці та Доброгорща.
18 Травня, 2021 р., 09:54
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій інформує

31 Березня, 2021 р., 16:42
   1 квітня з 9.00 до 17.00 можливе відключення електромережі по таких вулицях: Свободи, Перемоги, Гагаріна, Шевченка, Гайдара, Трудова, Лісова, Зелена, Польова, Комісарська, Сонячна і частина Соборної; та таких провулках: Кошового, Ломоносова, Лісового, Глібова у зв'язку з заміною опор.
11 Березня, 2021 р., 09:10
   Задля підвищення рівня правової свідомості та правової культури Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує громадян про їхні права. З огляду новацій законодавства щодо земельних правовідносин та з метою поширення інформацій серед населення розміщуємо відео на земельну тематику "Договір оренди землі: поновлення та припинення"
03 Березня, 2021 р., 16:56
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ