До відома громадян

До відома громадян. Відповідальність за порушення правил карантину.

Куди потрібно звернутися для отримання  разової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня 2020 року.

З Інвестиційним атласом надрокористувача можна ознайомитися на веб-сайті Державної служби геології та надр України за посиланням http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/

25 Червня, 2020 р., 10:45
       Сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

18 Червня, 2020 р., 14:31
Відповідно до розпорядження сільського голови №28-р від 15.06.2020р. "Про скликання позачергової п'ятдесят другої сесії сільської ради 7 скликання" засідання сесії відбудеться 23.06.2020 року о 14.00 год. в актовому залі Гвардійської сільської ради. На сесію запрошуються депутати, старости сіл, начальник фінансового відділу, завідуюча сектором освіти.
03 Червня, 2020 р., 08:37
Рекомендації щодо локалізації та ліквідації американського білого метелика на території Хмельницького району

22 Травня, 2020 р., 10:06
   Відповідно до розпорядження сільського голови №23-р від 05.05.2020р. "Про скликання п'ятдесят першої сесії сільської ради 7 скликання" засідання сесії відбудеться 02.06.2020 року о 14.00 год. в актовому залі Гвардійської сільської ради. На сесію запрошуються депутати, старости сіл, начальник фінансового відділу, завідуюча сектором освіти.

07 Травня, 2020 р., 14:05
   Управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що 22.04.2020 року  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця. Така виплата передбачена на період карантину та на один місяць після дати його відміни. Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-и річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.

17 Квітня, 2020 р., 10:16
   З метою запобігання зростанню захворюваності на COVID-19 на період Великодніх свят на території Гвардійської сільської ради вводяться додаткові обмеження, а саме рішенням №50 від 16.04.2020 "Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Гвардійської сільської":

10 Квітня, 2020 р., 11:19
З настанням перших теплих днів люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.