До відома громадян

11 Липня, 2024 р., 13:44
 ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 12 липня по 18 липня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами соняшнику, із застосуванням препарату Ентарго. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гвардійське, с. Райківці.
17 Червня, 2024 р., 13:28
  ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 25 червня по 10 липня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами соняшнику, із застосуванням препарату Аканто Плюс. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гелетинці, с. Гвардійське, с. Доброгорща.
10 Червня, 2024 р., 13:59
     Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІТАГРО ЕНЕРДЖІ» (ТОВ «ВІТАГРО ЕНЕРДЖІ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
13 Травня, 2024 р., 14:02
   ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 1 червня по 15 червня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами озимої пшениці, із застосуванням препарату Медісон. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гелетинці, с. Гвардійське, с. Доброгорща.
13 Травня, 2024 р., 13:57
    ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 25 травня по 20 червня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами кукурудзи, із застосуванням препарату Примекстра Голд. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гвардійське, с. Райківці, с. Немичинці.
13 Травня, 2024 р., 13:53
   ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 16 травня по 25 травня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами озимої пшениці, із застосуванням препарату Старане Преміум. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гелетинці, с. Гвардійське, с. Доброгорща.
13 Травня, 2024 р., 13:42
    ТОВ "СГП Агропромтехніка" повідомляє про те, що з 14 травня по 10 червня 2024 року господарством будуть проводитись ро6оти по обприскуванню полів з посівами соняшнику, із застосуванням препарату Челендж. Обприскування буде здійснюватись наземними самохідними обприскувачами на земельних ділянках, які є в оренді господарства та знаходяться на території Гвардійської ОТГ, а саме поряд з с. Гвардійське, с. Райківці.
04 Квітня, 2024 р., 10:35
                                Шановні жителі Гвардійської територіальної  громади!