До відома громадян

06 Травня, 2022 р., 09:14
    10 травня 2022 року о 14-00 годині в приміщенні Будинку культури Гвардійської сільської ради відбудеться зустріч з представниками ДПІ у м.Хмельницькому, ГУ ДПС у Хмельницькій області та керівництвом Гвардійської сільської ради з фізичними особами, які не є фізичними особами-підприємцями та:
21 Квітня, 2022 р., 13:50
ДОВОДИМО ДО ВІДОМА  НАСЕЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗА МЕЖАМИ СІЛ ОЛЕШКІВЦІ, ЖУЧКІВЦІ ТА ГЕЛЕТИНЦІ ОБРОБКУ ПОСІВІВ ПРЕПАРАТОМ  АЦЕНІТ-А
07 Квітня, 2022 р., 14:44
   Спільними зусиллями зробимо нашу Гвардійську громаду чистою та привабливою!
31 Березня, 2022 р., 10:42
       В реальному часі нашого з Вами життя слід подумати, як жити далі в нових умовах і що робити? Пам’ятайте, що традиційної картоплі з Чернігівщини, а цибулі та помідор з Херсонщини може не бути.
24 Березня, 2022 р., 19:45
 За вибором людини пенсію або грошову допомогу виплачують Укрпошта або уповноважені банки.
17 Березня, 2022 р., 10:23
   Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» заборонити з 00 год. 00 хв, 0l березня 2022 року i до закінчення строку, на який було введено военний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території області торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовй oсновi (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реестру лікарських засобів, та дезінфекцйних засобів).
02 Березня, 2022 р., 17:36
Фінансування пенсій станом на 02 березня 2022 року