До відома громадян

25 Лютого, 2022 р., 10:59
   В ситуації, що склалася головним завданням цивільного населення є збереження спокою та розуміння того, що дії окупантів спрямовані, в першу чергу, на деморалізацію та злам духу волелюбного українського народу. Але ми сильні, бо ми українці !
21 Січня, 2022 р., 14:56
Про підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи з  01.01.2022
14 Грудня, 2021 р., 09:15
Про подання до органів Державної податкової служби відомостей
23 Листопада, 2021 р., 11:46
На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» повідомляємо військовозобов’язаних учасників бойових дій, інвалідів війни, ветеранів військової служби та осіб які отримують пенсію у разі втрати годувальника, з’явитися згідно графіку з наступними документами до Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:
19 Листопада, 2021 р., 13:31
   13-14 листопада 2021 року  в селах Гелетинці,  Хоминці, Чабани та Данюки відбулося громадське обговорення кандидатури старости Гелетинецького старостинського округу. Проведено опитування жителів сіл, за результатами яких в підтримку кандидатури Гальміз Надії Іванівни на посаду старости даного округу зібрано 186 підписів.
11 Листопада, 2021 р., 13:25
   З 15.11.2021 р. по 15.12.2021р. в селі Гелетинці Хмельницького району Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту "Детального плану території під розташування базової станції стільникового зв'язку ПрАТ " Київстар" за межами с. Гелетинці на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області", розробником якого є Фізична особа - підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна м. Хмельницький.