Інформація для платників податків

06 Травня, 2022 р., 09:29
              Відповідно до п.168.2. 1 п.168.2 ст.168 Податкового кодексу платник податків, що отримує доходи від особи, який не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов'язаний включити cyмy таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.

21 Лютого, 2022 р., 13:54
Рішення 12 сесії Гвардійської сільської ради від 09 липня 2021 року №8 та №9 з Додатками
28 Грудня, 2021 р., 16:34
Новації застосування РРО/ПРРО з 01.01.2022 року    Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01 січня 2022 року передбачено обов'язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО)  фізичними особами – підприємцями другої-четвертої груп.