Гвардійська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новини

Нариси з історії сіл Чабани, Данюки, Хоминці

Дата створення: 09:21 26.06.2018

   В Чабанівській сільській бібліотеці Гвардійської ОТГ відбулась презентація історико - краєзнавчого нарису Володимира Мухи «Історія сіл Чабани, Данюки, Хоминці  у нарисах, спогадах, документах, фотографіях, цікавих бувальщинах» . В 2013 році автор опублікував працю «Нариси з історії сіл Чабани, Данюки, Хоминці», однак ідея взятись за написання та друк нового видання постійно супроводжувала Володимира Васильовича.

Молодь - майбутнє Гвардійської громади!!!

Дата створення: 11:00 18.06.2018

Молодь - майбутнє Гвардійської громади!!!

Третя управлінська літня школа Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області

Дата створення: 09:40 14.06.2018

   Гостинна Гвардійська громада радо зустріла учасників Третьої управлінської літньої школи Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області. Темою для обговорення стала «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до управління в умовах децентралізації». Участь в роботі управлінської школи, яка відбулась на базі Гвардійського НВК, взяла голова Гвардійської ОТГ Тетяна Нетреба, завідуюча сектором  освіти, молоді та спорту, культури та туризму Гвардійської ОТГ Леся Кондратенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА Світлана Шеремета, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Віктор Тащук. Керівники закладів освіти проаналізували розвиток, реалії та перспективи освітянської галузі області  в сучасних  умовах децентралізації.

29 сесія Гвардійської сільської ради

Дата створення: 10:08 12.06.2018

Міжнародний День захисту дітей

Дата створення: 09:46 04.06.2018

   З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» організував чудове та змістовне свято для дітей обласного центру та Хмельницького району. На заході були присутні діти з Гвардійської ОТГ, які за активну участь і перемогу в районних та обласних конкурсах і змаганнях отримали подяки та сертифікати на екскурсійну поїздку до столиці.  Юні художники Гвардійської ОТГ, які брали участь в конкурсі патріотичного малюнку «Моя сім‘я - моя країна», також отримали подарунки. Ми щиро дякуємо Сергію Петровичу Лабазюку, та представникам Благодійного фонду «Ми поруч» за гарні подарунки та чудово проведений час!!!

Останній дзвоник у школах Гвардійської ОТГ

Дата створення: 14:55 29.05.2018

Лунає дзвоник… вже востаннє…

День Європи в закладах освіти та культури

Дата створення: 08:25 21.05.2018

День Європи в закладах освіти та культури Гвардійської ОТГ    

День вишиванки

Дата створення: 09:02 18.05.2018

   Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка-вишиванка – є головним оберегом людини. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до свого роду, громади та Батьківщини. Для Гвардійської ОТГ вже стало гарною традицією щороку у третій четвер травня відзначати разом зі всією Україною Міжнародний день вишиванки. В цей травневий день, коли природа одіта в барвисту вишиванку, свої вишиванки одіваємо ми, жителі Гвардійської громади, цим ми хочемо сказати що ми українці, що у нас є національна та громадянська позиція, культурна освіченість та духовна свідомість.

Спортивне життя села Гвардійське

Дата створення: 10:42 15.05.2018

   Футбол, завжди був, та мабуть і буде улюбленим видом спорту в селі Гвардійське, в нашому селі, як пригадують футбольні старожили, постійно були сильні команди, наші гравці влаштовували справжні футбольні баталії, майстерності яким не було рівних в Хмельницькому районі. Не зраджує футбольним традиціям теперішній склад ФК «Гвардійськ», наші футболісти посідають вагоме місце в рейтингу району. Щоб підтримати хлопців, на гру що відбулась 13 травня, завітали поважні гості, завідуюча сектором освіти, молоді та спорту, культури та туризму Леся Кондратенко, яка передала цінні подарунки, та слова вітання від сільського голови Тетяни Нетреби, постійно цікавиться життям та матеріально підтримує ФК «Гвардійськ» керуючий Гвардійським відділком компанії «Vitagro» Віктор Басистюк. Ми пишаємось нашими футболістами, захоплюємось їхньою грою, радіємо спільним перемогам !!!

Урочистості  з нагоди  відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 10:51 10.05.2018

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.