10 Листопада, 2023 р., 10:31
Що необхідно знати про цукровий діабет: його типи, симптоми, ускладнення?          Цукровий діабет — це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Знаючи про фактори ризику, можна запобігти виникненню цукрового діабету.
09 Листопада, 2023 р., 14:53
Нещодавно Уряд запровадив пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Ця програма сприятиме підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці і подальшому працевлаштуванню цієї категорії громадян.
09 Листопада, 2023 р., 13:58
Інфаркт міокарда: симптоми та перша допомога
06 Листопада, 2023 р., 10:27
Збалансоване харчування для попередження ризику ССЗ