01 Червня, 2023 р., 09:09
    Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації повідомляє, що Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.
01 Червня, 2023 р., 08:44
    Керівникам підприсмств, установ i організацій незалежно від форми власності, відповідно до рішення ради оборони Хмельницької області від 29 травня 2023 року, викладеного у протоколі №10 та введеного в дію наказом першого заступника начальника обласної військової адміністрації 31 травня 2023 року, провести відповідну роботу з стосовно блокування загального доступу до трансляції з вебкамер, розміщених на будівлях, уздовж транспортних шляхів, промислових, торгівельних та комунальних об’єктах, з метою недопущення витоку інформацїї про пересування військ (сил), роботу системи протиповітряної оборони тощо.
01 Червня, 2023 р., 08:41
     Відтепер реєстратором, уповноваженою особою суб’єкта реєстрації, є посадова особа Гвардійської сільської ради, яка самостійно здійснює внесення інформації про надавачів соціальних послуг до відповідного розділу Реєстру з використанням програмних засобів в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС) (далі – реєстратор).
31 Травня, 2023 р., 09:17
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області інформує про навчання з питань пожежної безпеки. Інформація далі по ссилках:
29 Травня, 2023 р., 09:00
    Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.