Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, проекти цих актів і аналіз їх регуляторного впливу

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік по Гвардійській сільській раді.

Проект рішення Гвардійської сільської ради  «Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків  власникам  землі та землекористувачам на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області» та аналіз регуляторного впливу.

Проект рішення Гвардійської сільської ради «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області» та аналіз регуляторного впливу.

Проект рішенння про встановленн місцевих податків та зборів

Аналіз регуляторного впливу про встановлення місцевих податків та зборів

Експертний висновок про встановлення місцевих податків та зборів

Проект рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Аналіз регуляторного впливу про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Експертний висновок про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Проект рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Аналіз регуляторного впливу про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Експертний висновок про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про оприлюднення  регуляторного акту Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області "Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області".