02 Грудня, 2022 р., 09:35
Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документiв на переказ у разi сплати (стягнення) податкiв, зборiв, платежiв на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на небюджетнi рахунки
02 Грудня, 2022 р., 09:28
До уваги суб’єктів господарювання - платників акцизного податку з транспортних засобів     Відповідно до пункту 216.11 статті 216 Податкового Кодексу (далі ПК) датою виникнення податкових зобов’язань у разі здійснення переобладнання вантажного транспортного засобу, який відповідає товарній позиції 8704 згідно з УКТЗЕД, у легковий  автомобіль, що відповідає товарній позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такого транспортного засобу.
02 Грудня, 2022 р., 08:33
Аудитори Хмельниччини за січень-жовтень 2022 року забезпечили відшкодування втрат 17 млн грн
25 Листопада, 2022 р., 15:25
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
24 Листопада, 2022 р., 16:02
       У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій (надалі ВП), у першу чергу необхідно:
17 Листопада, 2022 р., 16:21
     16 листопада відбулася робоча зустріч працівників Хмельницької ДПІ з представником фінансового відділу  Гвардійської сільської ради Людмилою Плоцідим. Під час зустрічі обговорені наступні актуальні для громади питання: