09 Листопада, 2022 р., 18:07
   Відбулася робоча зустріч працівників Хмельницької ДПІ з представником Гвардійської територіальної громади Людмилою Плоцідим. В ході зустрічі обговорено питання подальшої співпраці з виконання наповнення дохідної частини бюджету, погашення податкового боргу по земельному податку та нерухомості, оформлення трудових відносин з найманими працівниками, сплата ПДФО з паїв, дотримання вимог податкового законодавства. Наголошено про проведення кампанії щодо одноразового добровільного декларування, необхідність застосування РРО/ПРРО та переваги використання електронних сервісів.
07 Листопада, 2022 р., 16:45
04 Листопада, 2022 р., 09:50
«Як надати домедичну допомогу при гострому мозковому інсульті?»
02 Листопада, 2022 р., 09:01
      Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24.02.2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, №68/2022 “Про утворення військових адміністрацій”, Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними i отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воснного стану в Україні a6o окремих їï місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Украіни від 29.12.2021 року № 1457, наказу начальника Хмельницької обласної військової aдміністрації від 31.10.2022 №444/2022-н “Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області”, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку,
01 Листопада, 2022 р., 11:36
Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану
26 Жовтня, 2022 р., 13:35
     17 жовтня 2022 року відбулась робоча зустріч працівників Хмельницької ДПІ з представником Гвардійської територіальної громади – начальником фінансового відділу  Людмилою Плоцідим. В ході зустрічі обговорено питання подальшої співпраці з виконання наповнення дохідної частини бюджету, погашення податкового боргу по земельному податку та нерухомості, оформлення трудових відносин з найманими працівниками, сплата ПДФО з паїв, дотримання вимог податкового законодавства. Наголошено про проведення кампанії щодо одноразового добровільного декларування, необхідність застосування РРО/ПРРО та переваги використання електронних сервісів.
14 Жовтня, 2022 р., 09:04
    За тиждень з 3 до 9 жовтня в Україні зафіксовано на 15 % менше нових хворих на COVID-19. У Хмельницькій області кількість нових випадків зменшилась на чверть, у порівнянні з попереднім тижнем. Відтак, за тиждень з 3 до 9 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1990 осіб, що на 628 менше, ніж тижнем раніше. Захворіли 218 дітей (на 70 менше). До закладів охорони здоров`я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували на півсотні менше громадян, ніж тижнем раніше – 227 проти 278. Одужали 2409 осіб.