До відома громадян

22 Серпня, 2022 р., 16:30
         З метою збереження психічного здоров’я українців під час війни  організовано надання кваліфікованої дистанційної психологічної допомоги при панічних атаках.
14 Липня, 2022 р., 13:21
       Аграрна компанія 2004 повідомляє про те, що з 15 по 24 липня 2022 року з 19.00 до 10.00 будуть проводитися роботи по обробітку сільськогосподарських культур дроном за межами сіл Гвардійське та Доброгорща
04 Липня, 2022 р., 13:09
   Відповідно до повідомлення Хмельницького РЕМ 05.07.2022 року в селі Немичинці з 10.00 до 15.00 буде відсутня електроенергія у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.
20 Червня, 2022 р., 10:08
      3 метою вшанування світлої пам'яті, громадської відваги i самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної aгpecії Російської Федерації проти України, наголошуємо про проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної aгpecії Російської Федерації проти України в усіх закладах та на підприємствах, які знаходяться на території Гвардійської громади.
09 Червня, 2022 р., 13:58
    Управління соціального захисту населення Хмельницької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022р № 215 «Про особливості нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» (зі змінами) нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, здійснюється з урахуванням таких особливостей:
07 Червня, 2022 р., 09:29
     Шановні жителі Гвардійської громади! В умовах тривалої збройної aгpeciï російської федерації проти України надзвичайно важливим є питання ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та залучення по зазначених заходів осіб, які не беруть участь у виконанні завдань із оборони та захисту державних кордонів (в тому чиcлi підрозділів з територіальної оборони, добровільних формувань територіальних громад), забезпечення громадської безпеки, забезпеченні функціонування об’єктів критичної інфраструктури, соціального та медичного забезпечення
25 Травня, 2022 р., 10:07
   Розпорядженням сільського голови №87-р від 24.05.2022 року скасовано конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради".