До відома громадян

04 Листопада, 2021 р., 15:34
   Платформа Центрів Дія призначена для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у ЦНАП.
04 Листопада, 2021 р., 14:30
     Гвардійська сільська рада запрошує усіх охочих, не байдужих, активних та креативних жителів громади, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, долучитися до робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гвардійської територіальної громади на 2022-2027 роки.
04 Листопада, 2021 р., 14:29
   Згідно рішення IV сесії Хмельницької обласної ради від 08.04.2021 року №61-4/2021 було виділено кошти на фінансування Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки (далі - Програма) в розмірі 5 млн. гривень на 2021 рік. Одним із напрямків фінансування є «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» на який виділено 4,3 млн. гривень.
04 Листопада, 2021 р., 14:27
   У Хмельницькому районі здійснюється реалізація проекту регіонального розвитку "Продукція з сільського двору до міської оселі: система доставки сільськогосподарської продукції у межах Хмельницького регіону", згідно з бюджетною програмою "Підтримка регіональної політики України".
29 Жовтня, 2021 р., 15:40
26 Жовтня, 2021 р., 21:31
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
25 Жовтня, 2021 р., 11:32