Виїзне спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

22 березня 2018 р. у Гвардійській сільській раді відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та робочої групи  Гвардійської сільської ради.

Участь у засіданні також взяли представники Управління Держпраці у Хмельницькій області, керівники підприємств, фізичні особи-підприємці, які зареєстровані на території Гвардійської об'єднаної територіальної громади.

Під час засідання керівниками проінформовано про рівень середньої заробітної плати на підприємствах Хмельницького району, про зміни в законодавстві та про відповідальність за порушення Трудового законодавства. Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з керівниками підприємств та ФОП щодо дотримання законодавства про працю.

За результатами засідання керівникам управлінь та робочій групі по легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Гвардійської сільської ради дано ряд завдань та доручень.