Розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів Гвардійської ОТГ

Дата: 07.05.2018 10:21

Керівництво Групи компаній VITAGRO,  на чолі з генеральним директором Петром Петровичем Лабазюком, постійно звертають увагу на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів Гвардійської ОТГ. Завдячуючи підтримці та допомозі, яку надає Група компаній VITAGRO,  інфраструктура сіл Гвардійської ОТГ, змінює свій зовнішній вигляд, набуває сучасних  рис. Днями, в центрі с. Гвардійське, біля пам’ятника воїнам – землякам, працівники компанії розпочали вимощення бруківки, а також встановлення, нового паркану біля сільського клубу села Нафтулівка, які  милуватимуть око жителів сіл. Жителі громади, щиро вдячні за постійну турботу та розуміння генеральному директору Групи компаній VITAGRO, Петру Петровичу Лабазюку  та усім працівникам компанії Ми  впевнені, що така підтримка нашої громади, повернеться щедрими врожаями та повними коморами добра, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. З щирою повагою та вдячністю сільський голова Тетяна Нетреба.