День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2018 15:35

Шановні ветерани війни, солдатські вдови, діти війни та усі жителі Гвардійської ОТГ! Прийміть щирі вітання з Днем пам`яті та примирення і перемоги над нацизмом в Другій світовій війні! Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, щасливого сьогодення і надійного майбутнього для нашої рідної України! Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього. Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості і мужності!