Спортивне життя села Гвардійське

Дата: 15.05.2018 10:42

Футбол, завжди був, та мабуть і буде улюбленим видом спорту в селі Гвардійське, в нашому селі, як пригадують футбольні старожили, постійно були сильні команди, наші гравці влаштовували справжні футбольні баталії, майстерності яким не було рівних в Хмельницькому районі. Не зраджує футбольним традиціям теперішній склад ФК «Гвардійськ», наші футболісти посідають вагоме місце в рейтингу району. Щоб підтримати хлопців, на гру що відбулась 13 травня, завітали поважні гості, завідуюча сектором освіти, молоді та спорту, культури та туризму Леся Кондратенко, яка передала цінні подарунки, та слова вітання від сільського голови Тетяни Нетреби, постійно цікавиться життям та матеріально підтримує ФК «Гвардійськ» керуючий Гвардійським відділком компанії «Vitagro» Віктор Басистюк. Ми пишаємось нашими футболістами, захоплюємось їхньою грою, радіємо спільним перемогам !!!