Гвардійська громада одягла вишиванку

Дата: 18.05.2018 09:02

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка-вишиванка – є головним оберегом людини. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до свого роду, громади та Батьківщини. Для Гвардійської ОТГ вже стало гарною традицією щороку у третій четвер травня відзначати разом зі всією Україною Міжнародний день вишиванки. В цей травневий день, коли природа одіта в барвисту вишиванку, свої вишиванки одіваємо ми, жителі Гвардійської громади, цим ми хочемо сказати що ми українці, що у нас є національна та громадянська позиція, культурна освіченість та духовна свідомість.