Міжнародний День захисту дітей

Дата: 04.06.2018 09:46

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» організував чудове та змістовне свято для дітей обласного центру та Хмельницького району. На заході були присутні діти з Гвардійської ОТГ, які за активну участь і перемогу в районних та обласних конкурсах і змаганнях отримали подяки та сертифікати на екскурсійну поїздку до столиці.  Юні художники Гвардійської ОТГ, які брали участь в конкурсі патріотичного малюнку «Моя сім‘я - моя країна», також отримали подарунки. Ми щиро дякуємо Сергію Петровичу Лабазюку, та представникам Благодійного фонду «Ми поруч» за гарні подарунки та чудово проведений час!!!