Лідер читання 2018.

Дата: 17.08.2018 10:31

Читати - модно! Читати - це круто!!!

Народна мудрість каже : "День без книги, що обід без хліба "

Лідер читання 2018.

Народна мудрість каже: «День без книги, що обід без хліба.»

Підтверджують цю тезу юні читачі сільських бібліотек Гвардійської ОТГ, котрі взяли участь в II етапі Всеукраїнського конкуру «Лідер читання», що відбувся на базі Хмельницького обласного літературного музею.

Цей конкурс зібрав у стінах літературного музею тих дітей, для яких книга є джерелом знань, другом, порадником, з яким не лише цікаво, а й корисно провести час. На конкурсі сільські лідери читання представляли свою улюблену книгу , розповідали про неї, брали участь в численних конкурсах та вікторинах організованих працівниками Хмельницької центральної районної бібліотеки.

До юних читачів району завітали поважні та надзвичайно цікаві гості, які і оцінювали учасників конкурсу. Дипломом III ступеня «Лідер читання»  нагороджено Валерію Косінську читача Гвардійської бібліотеки для дітей, подяки за участь в конкурсі та сучасні цікаві книги отримали всі учасники змагання.

Бажаємо нашим юним читачам  успіхів, і надалі залишатися активними читачами бібліотек та сміливо іти до  перемоги!

Читати - модно! Читати – це круто!!!.