Лідер читання 2018.

Гвардійська громада пишається своїми юними читачами, адже наші хлопці та дівчата розуміють що відвідувати бібліотеку – це важливо, читати книги – це сучасно. Прикладом  такого книголюбства є нагорода грамотою Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка, учениці 7 класу Гвардійського НВК , активної читачки Гвардійської бібліотеки для дітей Валерії Косінської. Валерія стала переможцем другого етапу обласного конкурсу "Лідер читання 2018", демонструючи поважному журі свою ерудованість  та обізнаність в дитячій літературі.

Сектор освіти, молоді та спорту, культури та туризму Гвардійської ОТГ

На фото Олександр Атаманчук спеціаліст сектору освіти, Валерія Косінська учениця 7 кл Гвардійського НВК, Неоніла Шпулак завідуюча Гвардійською бібліотекою для дітей.