День працівника освіти

Дата: 08.10.2018 10:59

В Гвардійському сільському Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня вчителя. Привітати освітян громади з їх професійним святом завітали поважні гості, голова Гвардійської сільської ради Тетяна Нетреба, завідуюча сектором освіти, молоді та спорту, культури та туризму Леся Кондратенко, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Олександр Попіль, регіональний директор агрофірми «Хлібороб» ТОВ «Волочиськ – агро» Ніна Словіцька. За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня вчителя, відбулося нагородження кращих педагогів, вихователів та технічних працівників закладів освіти громади. Щирі слова вітання були адресовані і  вчителям – ветеранам праці, пенсіонерам. Вихованці шкіл та садочків привітали своїх наставників з професійним святом творчими номерами. Родзинкою заходу став виступ фольклорного колективу «Плай» з обласного центру.