Діти – безмежність буття

Дата: 21.03.2019 09:40

В рамках корпоративного партнерства та реалізації проекту по впровадженню ідей гуманної педагогіки, що відбувається за ініціативи та підтримки Агропромхолдингу «Астарта-Київ», 5 березня на базі Райковецької ЗОШ, відбулося чергове зібрання педагогів навчальних закладів Хмельниччини, які працюють на території діяльності ТОВ «Волочиськ-агро»На семінарі «Діти – безмежність буття», були присутні такі поважні гості, голова Гвардійської ОТГ Тетяна Нетреба, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро» Людмила Адамчук,  заступник голови Гвардійської ОТГ Богдан Гулько, завідуюча сектором освіти, молоді та спорту, культури та туризму Леся Кондратенко.