У здоровому тілі – здоровий дух

Дата: 04.06.2019 08:57

Вже понад дві тисячі років існує приказка «У здоровому тілі – здоровий дух». Люди завжди розуміли, як важливо піклуватися про своє тіло, щоб воно було міцним, красивим, здоровим і сильним. Одним з напрямків, який впливає на стан здоров'я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливо велике значення для школярів та молоді. Тому за сприяння Благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» у с. Райківці Гвардійської ОТГ, було облаштовано спортивний майданчик, урочисте відкриття якого було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. На свято дитинства завітали поважні гості, народний депутат України Сергій Лабазюк, керівник благодійного фонду Віолета Лабазюк, голова Гвардійської сільської ради Тетяна Нетреба, жителі громади. Звісно свято дитинства не могло обійтись без морозива та солодощів.