Амброзія полинолиста

Дата: 19.06.2019 09:40

Одним з найнебезпечніших видів рослин є амброзія полинолиста, яка останнім часом активно поширюється на території Хмельниччини вздовж шляхів сполучення, на луках та сільгоспугіддях.

Амброзія полинолиста утворюює велику кількість пилку, який викликає алергічні реакції, загрожує зменшенню біорізноманіття оскільки агресивно витісняє місцеві види трав’яних рослин, знижує продуктивність пасовищ.

Найбільш поширені методи боротьби є традиційне скошування, викорчовування та обприскування. Враховуючи актуальність цієї проблеми, інформуємо, що ТОВ «Укрбішофіт» розроблено новий ефективний засіб боротьби з амброзією «Unimag». Протягом 2017-2018 років засіб «Unimag» проходив дослідження у відповідності до сертифікаційних процедур Міністерства екології України щодо безпечного впливу на різні екосистеми і зараз компанія пропонує засіб для використання на найкращих умовах та може надіслати зразки на пробу.

Детальнішу інформацію можна отримати з додатку та зателефонувавши за тел. (067)239-97-46, (044)201-54-92