ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 29.07.2019 16:24

Професійне навчання безробітних: представників яких професій вимагає сьогодні ринок праці?

З метою задоволення потреб ринку праці, протягом січня-червня 2019 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 817 роботодавців здійснювалося навчання понад 3 тис. безробітних  за 199 професіями та напрямами.

Найбільш затребуваними робітничими професіями на сьогодні є:

1. водій тролейбуса,
  2. електрогазозварник,
  3. електромонтер з ремонту електроустаткування,
  4. манікюрник,
  5. оператор котельні,
  6. охоронник,
  7. швачка,
  8. кухар,
  9. продавець продовольчих товарів,

10)   тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та інші

Головною метою професійної підготовки зареєстрованих безробітних є максимально швидка підготовка фахівців з високим чи достатнім рівнем професійної кваліфікації, зорієнтованих на конкретні робочі місця. Для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних обласною службою зайнятості максимально використовується база центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ДСЗ). Протягом січня-червня 2019 року, на базі Рівненського, Львівського, Івано-Франківського та Одеського  центрів професійно-технічної освіти ДСЗ навчались 2047 осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості Хмельниччини (66,1%  від загальної чисельності безробітних, які проходили навчання).