КИЇВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

запрошує набути конкурентноспроможні

на ринку праці професії:

(ліцензія МОНУ АБ №298364 від 29.11.05; АБ № 048266 від 14.04.06)

• Столяр (будівельний); паркетник; верстатник деревообробних верстатів.

• Столяр( будівельний); монтажник гіпсокартонних конструкцій.

• Муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.     електрозварник ручного зварювання.

• Радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури.

• Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

• Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр.

Після закінчення училища надається: диплом кваліфікованого робітника, термін навчання 1; 1,5 року, диплом кваліфікованого робітника та атестат про повну загальну середню освіту термін навчання 3 роки .

Навчання безкоштовне, учні отримують стипендію. Іногородні забезпечуються безоплатним гуртожитком. В училищі працює їдальня, спортивні секції, гуртки художньої та технічної творчості, інтернет-клуб. Випускникам гарантується працевлаштування. На період навчання учні звільняються від призову до Збройних сил України.

Для вступу в училище необхідно надати такі документи:

1.  Заява на ім’я директора.

2. Документ про освіту.

3. Медична довідка (форма 086-у).

4. 6 фотокарток розміром 3х4 см.

5. Копія свідоцтва про народження.

6. Довідка з місця проживання

7. Довідка з місця роботи батьків.

8. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

9.Паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво надається особисто.

Комплекс училища розташований в мальовничому куточку Києва (масив Новобіличі).

Наша адреса: 03164, м.Київ, вул.Клавдіївська, 22, (станція метро «Академмістечко», маршрутка № 200-к; автобус №97 до зупинки «Інститут моделювання», електропоїзд «Київ-Коростень» до зупинки «Новобіличі» тел. 0986416514; 0979872710

e-mailkvpubia8@ukr.net  bia.uсoz.ua

НАШІ ПРОФЕСІЇ - ЦЕ НАДІЙНЕ І ДОСТОЙНЕ МІСЦЕ В ЖИТТІ

Звертаюсь до Вас із цікавою та взаємовигідною пропозицією для мешканців Вашої  громади - випускників  школи та незайнятої молоді, які стоять перед вибором – отримання подальшої освіти, професії і працевлаштування. Безперечний факт , що кожна молода людина має розпочинати самостійне життя   з  опанування робітничої  професії, яку можна отримати в нашому училищі.  Вирішити ким стати непросто. Інформація про наше училище допоможе зробити вибір. Наші професії – це надійне та достойне місце в житті. В цей нелегкий час для нашої держави вкрай необхідні висококваліфіковані робітники, які також можуть бути корисні також і  для розбудови   Вашої громади.

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури більше 30 років здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: столяр (будівельний), паркетник, верстатник деревообробних верстатів; столяр (будівельний), монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

-  Навчання проводиться за державні кошти;

-  на період навчання безкоштовно надається гуртожиток;

-  під час навчання всім учням надається стипендія;

-  на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України;

-  після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;

-  період навчання в училищі зараховується до трудового стажу;

-  після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально-педагогічному   коледжі     імені     А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням  училища.

Надсилаємо вам рекламні матеріали про наше училище. В разі зацікавленості у наших пропозиціях пропоную звертатися за адресою:

м. Київ, вул. Клавдіївська, 22,

тел. ( 098)6416514, 0676200038, 097 196 54 31, 097 987 27 10 е-mail: kvpubia8@ukr.net  www.kvpubia.narod.ru

Висловлюю Вам свою найщирішу вдячність за співпрацю.

З повагою  Качаловський Петро Іванович,