Відбулася чергова 48 сесія

Дата: 31.01.2020 09:59

30 січня 2020 року в 14.00 годин в сесійній залі Гвардійської сільської ради відбулася 48 чергова сесія 7 скликання під головуванням сільського голови Нетреби Т.В.. На сесії, крім депутатів були присутні директори навчально-виховних закладів, завідуючі дошкільно-навчальних закладів, головний бухгалтер сільської ради, начальник фінансового відділу, старости населених пунктів, дільничний офіцер поліції та заступник начальника Хмельницького відділу поліції, завідуюча сектору освіти. На засіданні було заслухано звіт сільського голови за проведену роботу за 2019 рік; звіт начальника фінансового відділу; звіт начальника сектору освіти, молоді та спорту, культури та туризму; звіт голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та звіт голови постійної комісії по земельних питаннях; та інші питання по яких прийнято відповідні рішення.