Додаткові обмеження на період Великодніх свят

Дата: 17.04.2020 10:16

З метою запобігання зростанню захворюваності на COVID-19 на період Великодніх свят на території Гвардійської сільської ради вводяться додаткові обмеження, а саме рішенням №50 від 16.04.2020 "Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Гвардійської сільської":

- Заборонити роботу суб'єктів господарювання усіх форм власності, які здійснюють торгівельну діяльність на території Гвардійської сільської ради, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям з 00:00 годин 19 квітня 2020 року до 24:00 годин 19 квітня 2020 року.

- Встановити санітарні години для усіх суб'єктів господарювання на території Гвардійської сільської ради з 07:00 год. до 10:00 годин дня 20 квітня 2020 року та провести санітарно-протиепідемічних заходи приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів.

- Дозволити суб'єктам господарювання здійснювати торгівлю з 10:00 год. 20 квітня 2020 року за умови дотримання карантинних заходів, які здійснюють на території Гвардійської сільської ради згідно встановлених графіків роботи.