Оголошення про конкурс

Дата: 25.06.2020 10:45

Сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Відповідно до законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження сільського голови від 17.06.2020 року №30-р «Про оголошення  конкурсу  на  заміщення  вакантної посади державного реєстратора Гвардійської сільської ради»

Вимоги:

• громадянствоУкраїни;
  • вільневолодіння державною мовою;
  • знання чинного законодавстваУкраїни;
  • повнавищаосвіта заспеціальністюправознавство;
  • стаж роботи у сфері права не меншетрьохроківабо на посаді державного реєстратора не менше одного року;

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1.  Заяву про участь у конкурсі;

2.  Заповнену особову картку (форма П-2ДС);

3.  Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4.  Копії документів про освіту;

5.  Підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

6.  Копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

7.  Копія трудової книжки.

1.  Копію військового квитка для військовозобов’язаних.

До участі у конкурсі не допускаються особи які: визнані в установленому законом порядку недієздатними, мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Адреса:  село Гвардійське вулиця Соборна,27 Хмельницького району Хмельницької області, індекс 31352.  Телефон: 62-41-35.