Консультативна зустріч щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області

Дата: 10.07.2020 14:22

9 липня 2020 року в Гвардійській сільській раді відбулася консультативна зустріч Благодійного фонду «Ксена» щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області. Зустріч відбулася в межах Хмельницького регіонального компоненту проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», за підтримки Уряду Канади. Метою зустрічі було передача тематичних інформаційних матеріалів громадіознайомлення фахівців ОТГ із законодавством України з протидії торгівлі людьми, заходів з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, їх перенаправлення та налагодження співпраці з суб’єктами Національого механізму взаємодії, які надають допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми, проведення заходів забезпечення безпеки на території громади.