До відома жителів Гвардійської громади

Дата: 31.08.2020 15:31

Шановні жителі Гвардійської громади у зв'язку зпоширенням СOVID-19 закликаємо усіх зберігати спокій та ретельно дотримуватися вимог карантинних обмежень, користуватись засобами індивідуального захисту та не виходити без потреби з дому! Наполегливо просимо Вас проявити соціальну відповідальність. Особливо це стосується осіб, що прибули з інших країн, регіонів та осіб, які контактували із хворими чи мали опосередковані стосунки з контактними особами. Будьте відповідальними, самоізолюйтесь. При перших симптомах захворювання звертайтеся до сімейного лікаря по телефону, при погіршенні стану викликайте «Екстрену допомогу -103». Давайте відповідально поставимося до рекомендацій медиків! Це вбереже Вас та Всіх жителів. Будьте відповідальні, залишайтеся вдома та чесно інформуйте про стан здоров’я і про контакти з інфікованими, якщо вони були.