Гвардійська громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення про конкурс

Дата: 12.07.2021 16:45
Кількість переглядів: 557

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

 

 

ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста фінансового відділу Гвардійської сільської ради

 

 

 

       Відповідно до   статті 10  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Гвардійська сільська рада  повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Гвардійської сільської ради.   

       Основні кваліфікаційні  вимоги до кандидата:

• громадянство України;

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

• стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

• володіння державною мовою, вільне користування  комп’ютером та основними програмними засобами;

• необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

       Професійні вимоги:

 Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; методичні матеріали фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності; практику застосування нормативно-правових актів щодо напрямів діяльності відділу; основи економіки, організації праці та управління; порядок документального оформлення в бухгалтерському обліку облікових показників; методи економічного аналізу; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері, сучасні технічні засоби і технології обліково-обчислювальної роботи.

      Термін подання документів –  30 днів  з дня публікації оголошення на офіційному сайті сільської ради по 10.08.2021 року.

       Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи :

• Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

• Заповнену Особову картка ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• Дві фотокартки розміром 4 х 6 см

• Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

• Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік( надається у вигляді роздрукованого примірники заповненої декларації на офіційному сайті НАЗК);

• Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статі 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

• Копію паспорта громадянина України;

• Копію військового квітка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• Копію документа про загальну середню освіту (з додатком), для засвідчення та підтвердження факту вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) , або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою (ст. 10 Закону України « Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

• Копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

      Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Гвардійську сільську раду за адресою: 31352, село Гвардійське вул. Соборна, буд. 27 Хмельницький район Хмельницька область, телефон 624135.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь