ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Дата: 01.09.2021 16:45

ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

спеціаліста І категорії Гвардійської сільської ради

Відповідно до   статті 10  Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Гвардійська сільська рада  повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії Гвардійської сільської ради.

Основні кваліфікаційні  вимоги до кандидата:

• громадянство України;

• вища освіта ((юридична або економічна)  не нижче ступеня бакалавра;

• стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності;

• володіння державною мовою, вільне користування  комп’ютером та основними програмними засобами;

• необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Термін подання документів –  30 днів  з дня опублікування оголошення на офіційному сайті сільської ради .

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи :

• Заяву про участь у конкурсі;

• Заповнену Особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• Дві фотокартки розміром 4 х 6 см

• Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

• Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік( надається у вигляді роздрукованого примірники заповненої декларації на офіційному сайті НАЗК);

• Копію паспорта громадянина України;

• Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• Копію документа про загальну середню освіту (з додатком), для засвідчення та підтвердження факту вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) , або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою (ст. 10 Закону України « Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

• Копію трудової книжки.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки та функціональних повноважень.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Гвардійську сільську раду за адресою: 31352, село Гвардійське вул. Соборна, буд. 27 Хмельницький район Хмельницька область, телефон 624135.