Чергова зустріч-нарада з керівництвом сільської ради

Дата: 22.09.2021 16:46

21 вересня 2021 року в  з ініціативи начальника Хмельницької ДПІ відбулося проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців громади стосовно необхідності своєчасної оплати податкових зобов’язань з податку на майно з фізичних осіб, визначених у податкових повідомленнях рішеннях.

Під час запланованих зустрічей в населених пунктах громади пропонуємо:

- здійснювати моніторинг суб’єктів підприємницької діяльності, що фактично займаються реалізацією підакцизних товарів та проведення звірки щодо декларування ними зобов’язань зі сплати акцизу;

- здійснювати моніторинг суб’єктів підприємництва, які ведуть підприємницьку діяльність на території ОТГ, але не є зареєстрованими в ЄДР;

-  проаналізувати розміщення на території ОТГ (здійснюють діяльність) відокремлених підрозділів юридичних осіб, які зареєстровані не на території ОТГ та наявності сплати належних платежів до бюджету ОТГ такими відокремленими підрозділами.

З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету пропонуємо провести:

- інвентаризацію майна та активів на території громади;

- проведення нормативної грошової землі, перегляду договорів оренди та мінімальних ставок оренди (майна землі) згідно чинного законодавства;

- покращення взаємодії щодо максимально достовірного визначення бюджетних призначень, адекватності цих показників соціально-економічним тенденціям регіону та найбільш ефективного використання бази регіону.