Дата: 04.11.2021 14:30

Гвардійська сільська рада запрошує усіх охочих, не байдужих, активних та креативних жителів громади, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, долучитися до робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гвардійської територіальної громади на 2022-2027 роки.

До складу цієї групи увійдуть фахівці різних сфер діяльності та громадськість.

Розробка стратегії розвитку громади здійснюватиметься відповідно до Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України  від 5.08.2020 р. №695, та Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 20.12.2021 року № 49/29/2019.

Стратегія розвитку важлива для нарощування фінансової та ресурсної бази, створення комфортних умов проживання для кожного мешканця громади, надання високоякісних та доступних послуг.

Стратегічне планування розвитку громади – це спільна робота групи проактивних, зацікавлених у розвитку громади людей. Робоча  група визначатиме:

• бачення розвитку громади, тобто, як громада має виглядати в майбутньому;
  • стратегічні та операційні цілі, досягнення яких дозволить забезпечити потреби мешканців громади і збільшувати доходи;
  • план дій, яким досягти запланованих цілей.

Нам потрібні Ваші знання та досвід, вміння та бажання працювати, креативні думки та сміливий погляд на майбутнє!

Для участі в робочій групі потрібно заповнити та подати анкету у запропонованій формі:

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса місця проживання

Номер телефону, Е-мейл

Представником якої сфери діяльності Ви є?

• Освіта
  • Культура
  • Медицина
  • Економіка
  • Підприємництво
  • Соціальна сфера
  • Інше:

Які на Вашу думку є проблеми, які гальмують розвиток Гвардійської територіальної громади?

Які проекти Ви готові запропонувати для розвитку громади?

Ваша МОТИВАЦІЯ взяти участь у розробці Стратегії?

Додаткова інформація, яку б Ви хотіли надати:

Завершити заповнення анкети. Я  даю згоду на обробку моїх персональних даних

• Даю згоду на обробку моїх персональних даних:

Анкету можна подати особисто або поштою до сільської ради за адресою: 31352 Хмельницька область Хмельницький район село Гвардійське вулиця Соборна,27, або надіслати на електронну пошту сільської ради gvardsrotg@ukr.net .

Довідки за телефоном (03822) 62-41-35. Контактна особа: Загурська Оксана Василівна