ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ ГЕЛЕТИНЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 08.11.2021 14:27

Оголошення

про проведення громадського обговорення кандидатури старости Гелетинецького старостинського округу

Гвардійської сільської ради

Гвардійська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення кандидатури Гальміз Надії Іванівни на посаду старости Гелетинецького старостинського округу з центром в селі Гелетинці, що складається з сіл Гелетинці, Чабани, Данюки, Хоминці  Гвардійської сільської ради, яке відбудеться в період з 13 листопада 2021 року по 14 листопада 2021 року включно на території сіл Гелетинці, Чабани, Данюки, Хоминці.

Ініціатор громадського обговорення є сільський голова Іван ВОЗБОРСЬКИЙ.

До громадського обговорення запрошуються фізичні особи, посадові особи та жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України та яким на день проведення громадського обговорення  виповниться 18 років,  і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні з правом дорадчого голосу.

Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).