ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ “ВІТАГРО ЕНЕРДЖІ”

Дата: 10.11.2021 16:01

про початок громадського обговорення звіту

з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ “ВІТАГРО ЕНЕРДЖІ”

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень i пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована   діяльність:        «Комплекс   з    переробки   відходів    тваринництва   та рослинництва в біогаз з виробництвом електричної та теплової енергіі»

Встановлена електрична потужність 1,498 МВт, теплова потужність 0,939 МВт. Вироблена електроенергія в кількості 11984000 KвT/рік буде використовуватися для потреб комплексу та реалізації в мережі електропостачання. Теплова енергія в кількості 7512000 кВт/рік для техноногіі.

Попередня обробка та бродіння сировини (192 т/добу рідкого свинячого гною вологістю 94-96%, 38 т/добу гною BPX вологістю 80-85%, 42 т/добу кукурудзяного силосу вологістю 68-70%) в анаеробних умовах, а також використання виробленого продукту  - біогазу на земельній ділянці загальною площею 5,6431 га.

1. Суб'скт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІТАГРО ЕНЕРДЖІ", код 44318405 Україна, 31352, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, село Гвардійське, вул.Молодіжна, будинок 1, тел. +38 067 890 25 65

1. Уповноважений орган, який забезпечує проведения громадського обговорення Департамент природних ресурсів та екологlі Хмельницької обласної державної адміністраціі

Поштова адреса: 29000, м. Хмельппиъкий, вул. Свобода, 70; Електронна адреса: 42814282@mail.gov.ua, контактна особа: Тел. (0382) 618509,

Локазюк Ганна Ігорівна.

1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт що видається Управпінням державної архітектурно-будівельної інспекціі у Хмельницькій області

1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час i місце ycix запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформаціі, визначеної суб'ектом господарювання, що передаеться для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження a6o пропозицїі, які, на ïi думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності ïx обгрунтування. Зауваження та пропозиціі можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під чac громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозицїі, надані після встановленого строку не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах територїї карантину, встановленого Кабінетом Міністрів Украіни з метою запобігання поширенню на територlі Украіни гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дия скасування карантину, громадські слухання не проводяться i не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться ----

Громадські слухання (другі) відбудуться ----

Повідомлення про дату проведення буде повідомлено додатково

1. Уповноважений центральний орган a6o уповноважений територіальний орган, що забезпечус доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступной інформаціі щодо планованої діяльності

Департамент природних ресурсів та екологіі Хмельницької обласної державної адміністраціі

Поштова адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70; Електрона адреса: 42814282@mail.gov.ua, контактна особа: Тел. (0382) 618509, Локазюк Ганна Ігорівна

1. Уповноважений центральной орган a6o уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження i пропозицlі, та строки надання зауважень i пропозицій

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністраціі

Локазюк Ганна Ігорівна

Зауваження    i    пропозицsї    приймаються    протягом    усього    строку    громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 251 аркуші.

Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформаціі (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час,   з   якого   громадськість   може   ознайомитися   з   ними: 31352, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Гвардlйське, вул. Соборна, буд. 27, понеділок-четвер 8:00-17:00, п'ятниця 8:00-15:45, тел:+З8 067 890 25 65, контактна особа - Івахів Володимир Степанович.