Громадські слухання щодо розгляду проекту "Детального плану території під розташування базової станції стільникового зв'язку ПрАТ "Київстар"

Дата: 11.11.2021 13:25

З 15.11.2021 р. по 15.12.2021р. в селі Гелетинці Хмельницького району Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту "Детального плану території під розташування базової станції стільникового зв'язку ПрАТ " Київстар" за межами с. Гелетинці на території Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області", розробником якого є Фізична особа - підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна м. Хмельницький.

Звертаємо увагу, що всі зацікавлені особи мають право подати свої пропозиції по врахуванню громадських інтересів.

Пропозиція до Детального плану території подається у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Бажаючим ознайомитися з документацією, подати свої пропозиції можна в приміщенні Гелетинецького старостинського округу за адресою: село Гелетинці вул. Центральна, 56.