Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 26.01.2022 14:06

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради»

Правові підстави проведення конкурсу

Частина друга статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанова Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення дев’ятнадцятої сесії Гвардійської сільської ради восьмого скликання №26 від 23.12.2021 року «Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради»

Найменування, місцезнаходження  та основні напрями діяльності   комунальної установи

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради».

Адреса: 31352, Хмельницька область, Хмельницький район, село Гвардійське, вулиця Соборна, будинок 46

Основні напрями діяльності:

- виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

- забезпечення якісного надання громадянам соціальних послуг, які перебувають у складній життєвій ситуації і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Найменування посади

та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня       2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами);  наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» (зі змінами); наказу Міністерства соціальної політики України від 15 червня 2011 року № 239 «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення» (зі змінами).

Кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду

Посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради»  може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань і стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня не менш як п’ять років, вільно володіє державною мовою (підтверджується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону № 2704-VIII), вміє працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, та строк їх подання

Для участі у конкурсі претендент особисто подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок 1 додається);

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (зразок 2 додається);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону № 2704-VIII;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради»

Претендент може подати інші документи, які підтверджуватимуть його досвід роботи, професійну компетентність, репутацію (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Дата початку прийняття документів:

26 січня 2022 року

Останній день прийому документів:

09 лютого 2022 року включно, крім вихідних,

з 8:00 до 17:00 години, у п’ятницю з 08.00 до 15:45 години (обідня перерва з 12:00 до 12:45 години).

Надання інформації та прийом документів для участі в конкурсі здійснюється за адресою Хмельницька область, Хмельницький район, село Гвардійське, вулиця Соборна, будинок 46

тел. 0983793690

e-mail: gvardsrotg@ukr.net

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:

• прийняття рішення про проведення конкурсу, утворення та затвердження складу конкурсної комісії;
  • оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Гвардійської сільської ради;
  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • допуск кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • проведення конкурсного відбору;
  • визначення переможця конкурсу;
  • оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті Гвардійської сільської ради.

Переможець конкурсу визначається за результатами:

• перевірки на знання норм Закону України «Про соціальні послуги», нормативно-правових актів у сфері надання соціальних послуг, державних стандартів надання соціальних послуг;
  • оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Гвардійської сільської ради» відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення зазначеної презентації.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

Про дату та місце проведення конкурсного відбору буде оголошено додатково.