Важлива інформація!

Дата: 25.02.2022 11:01

Звернення сільського голови Івана Возборського до жителів Гвардійської ТГ!

Шановні жителі громади, в час важких випробувань та небезпеки,  ми українці  завжди гуртувались та спільними зусиллями переборювали проблеми, ставали пліч о пліч  у боротьбі з ворогом.

Закликаю жителів громади, які мають активну громадянську позицію, життєвий та професійний досвід прагнення допомогти у боротьбі з ворогом, вносити свої пропозиції та зауваження з приводу організації збору продуктів харчування, функціонування соціальної інфраструктури громади, та інших важливих речей які сприятимуть нашій згуртованості.

Щиро дякую всім громадівцям хто долучився, і ще долучиться до збору продуктів.

Прошу відгукнутися також жителів громади які  можуть прийняти переселенців з інших регіонів нашої країни.

Закликаю зберігати спокій і громадянську єдність!!!

З нами Бог і Україна!

Просимо звертатися  Гвардійська сільська рада с. Гвардійське, вул. Соборна,46